2 izbový byt

pripravený na rekonštrukciu

Lokalita

Košice, sídlisko Nad Jazerom

Ulica

Talinská

Lokalita

Košice, sídlisko Nad Jazerom

Ulica

Talinská

SpoZNAJTE SVOJ NOVÝ DOMOV

Aj takto môže vyzerať váš nový domov

Priestranná obývačka

s veľkou sedacou súpravou pre trávenie spoločných chvíľ s vašou rodinou alebo priateľmi. 

Moderná kuchyňa

s vysokou rohovou kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi pre vaše kulinárske varenie. 

Štýlová spálňa

s veľkou manželskou posteľou, v ktorej si naplno vychutnáte ničím nerušený spánok. S priamym výstupom na lodžiu a veľkými francúzskymi oknami pre dostatok svetla počas celého dňa. Okrem nočných stolíkov sa vám tu zmestí aj veľká priestranná vstavaná skriňa.

Samostatná kúpeľňa

s moderným dizajnom, kde nájdete vaňu pre perfektný relax po náročnom dni v práci. S dostatkom priestoru pre práčku, ale aj sušičku.

Priestranná toaleta 

so zabudovaným wc a vlastným mini umývadlom a zrkadlom.  

AKTUÁLNY STAV BYTU

Pôdorys

Pôdorys

POPIS BYTU

 Priestranný 2 izbový byt sa nachádza na 1. poschodí z 8 v bytovke s výťahom. Pod bytom sa nachádza plnohodnotné poschodie, kde sú situované pivnice. Byt je v pôvodnom stave čím ponúka novým majiteľom možnosť rekonštrukcie presne podľa svojich predstáv. Disponuje 2 plnohodnotnými izbami a kuchyňou a ponúka úžitkovú plochu vo výmere 51 m2. Orientácia V/Z zabezpečuje dostatok slnečných lúčov po celý deň. Všetky nepotrebné veci môžete odložiť do pivnice, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu. 

Byt je situovaný na konci sídliska Nad jazerom, s dobrou možnosťou parkovania. V tesnej blízkosti sa nachádza aj zastávka MHD a cca 300m aj zastávka električiek. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Nájdete tu rôzne obchody, potraviny, gastro prevádzky, služby a ihriská. Hneď za blokom sa nachádza detské ihrisko. Pre štvornohých miláčikov sa neďaleko bytu nachádza veľká trávnatá plocha pri Hornáde. Pre vášnivých športovcov je v pešej dostupnosti cyklochodník Eurovallo 11, s ktorým sa viete dostať do centra mesta. 

Byt je v osobnom vlastníctve, a preto ho je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým vám veľmi rada pomôžem.

Byt je ihneď k dispozícii a pripravený na kompletnú rekonštrukciu presne podľa Vašich predstáv.

Lokalita

Košice, sídlisko Nad jazerom

Ulica

Talinská

Dispozícia

2 + kk

0

Úžitková plocha

50 m2

Poschodie

1/8 (s výťahom)

Stav

pôvodný

Logia

áno

Pivnica

áno

Parkovanie

bezplatné, pred blokom

LOKALITA

Byt sa nachádza v Košiciach, na sídlisku Nad jazerom. Táto lokalita ponúka novým obyvateľom perfektnú občiansku vybavenosť, kde nájdete všetko, čo k spokojnému životu potrebujete. Preto si ju určite zamilujete. 

 

Existuje viacero možností,

ako môžete tomuto bytu vdýchnuť nový život. 

Cena nehnuteľnosti

Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti ako aj províziu pre realitnú kanceláriu.

V PRÍPADE RÝCHLEHO JEDNANIA MOŽNÁ EŠTE DOHODA NA CENE!

 

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192