2 izbový byt

pripravený na rekonštrukciu

Lokalita

Košice, sídlisko Nad Jazerom

Ulica

Talinská

Lokalita

Košice, sídlisko Nad Jazerom

Ulica

Talinská

Aj takto môže vyzerať váš nový domov

Priestranná obývačka

s veľkou sedacou súpravou pre trávenie spoločných chvíľ s vašou rodinou alebo priateľmi. 

Moderná kuchyňa

s vysokou rohovou kuchynskou linkou a vstavanými spotrebičmi pre vaše kulinárske varenie. 

Štýlová spálňa

s veľkou manželskou posteľou, v ktorej si naplno vychutnáte ničím nerušený spánok. S priamym výstupom na lodžiu a veľkými francúzskymi oknami pre dostatok svetla počas celého dňa. Okrem nočných stolíkov sa vám tu zmestí aj veľká priestranná vstavaná skriňa.

Samostatná kúpeľňa

s moderným dizajnom, kde nájdete vaňu pre perfektný relax po náročnom dni v práci. S dostatkom priestoru pre práčku, ale aj sušičku.

Priestranná toaleta 

so zabudovaným wc a vlastným mini umývadlom a zrkadlom.  

AKTUÁLNY STAV BYTU

Pôdorys

Pôdorys

POPIS BYTU

 Priestranný 2 izbový byt sa nachádza na 1. poschodí z 8 v bytovke s výťahom. Pod bytom sa nachádza plnohodnotné poschodie, kde sú situované pivnice. Byt je v pôvodnom stave čím ponúka novým majiteľom možnosť rekonštrukcie presne podľa svojich predstáv. Disponuje 2 plnohodnotnými izbami a kuchyňou a ponúka úžitkovú plochu vo výmere 51 m2. Orientácia V/Z zabezpečuje dostatok slnečných lúčov po celý deň. Všetky nepotrebné veci môžete odložiť do pivnice, ktorá sa nachádza na prízemí bytového domu. 

Byt je situovaný na konci sídliska Nad jazerom, s dobrou možnosťou parkovania. V tesnej blízkosti sa nachádza aj zastávka MHD a cca 300m aj zastávka električiek. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Nájdete tu rôzne obchody, potraviny, gastro prevádzky, služby a ihriská. Hneď za blokom sa nachádza detské ihrisko. Pre štvornohých miláčikov sa neďaleko bytu nachádza veľká trávnatá plocha pri Hornáde. Pre vášnivých športovcov je v pešej dostupnosti cyklochodník Eurovallo 11, s ktorým sa viete dostať do centra mesta. 

Byt je v osobnom vlastníctve, a preto ho je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorým vám veľmi rada pomôžem.

Byt je ihneď k dispozícii a pripravený na kompletnú rekonštrukciu presne podľa Vašich predstáv.

Lokalita

Košice, sídlisko Nad jazerom

Ulica

Talinská

Dispozícia

2 + kk

0

Úžitková plocha

50 m2

Poschodie

1/8 (s výťahom)

Stav

pôvodný

Logia

áno

Pivnica

áno

Parkovanie

bezplatné, pred blokom

LOKALITA

Byt sa nachádza v Košiciach, na sídlisku Nad jazerom. Táto lokalita ponúka novým obyvateľom perfektnú občiansku vybavenosť, kde nájdete všetko, čo k spokojnému životu potrebujete. Preto si ju určite zamilujete. 

 

Existuje viacero možností,

ako môžete tomuto bytu vdýchnuť nový život. 

Cena nehnuteľnosti

Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti ako aj províziu pre realitnú kanceláriu.

V PRÍPADE RÝCHLEHO JEDNANIA MOŽNÁ EŠTE DOHODA NA CENE!

 

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192