Som

 

MÁRIA FÜLÖPOVÁ

a pomôžem Vám v oblasti nehnuteľností a financií

Som

 

MÁRIA FÜLÖPOVÁ

a pomôžem Vám v oblasti nehnuteľností a financií

„Moja práca nie je náhoda, alebo …“

Ako to celé začalo

K financiám som mala vždy blízko

Babka veľmi rada spomína na moje detské časy, kedy som namiesto klasických príkladov chcela počítať rovno s miliónmi. Od malička som chcela byť podnikateľka a viesť ľudí. Výber vysokej školy bol u mňa tým pádom jednoznačný – Ekonomická fakulta na Technickej univerzite v Košiciach, kde som študovala odbor Financie, bankovníctvo a investovanie. 

Rozvoj komunikačných zručností

Počas štúdia na vysokej škole som pôsobila v oblasti hostessingu a promotion. Vďaka pravidelnému prezentovaniu produktov som si vycibrila svoje komunikačné zručnosti natoľko, že ľudia s úsmevom na tvári konštatovali, že by som im predala aj sopečnú poistku. Komunikačné zručnosti ako aj ľudský prístup oceňujú moji klienti aj dnes.  

Moje prvé začiatky

Život prináša rôzne životné situácie a tak bolo potrebné predať jednu nehnuteľnosť a kúpiť inú. A koho by tým poverili, ak nie mňa. Mala som vtedy 23 rokov a podarilo sa mi vymeniť stavebný pozemok za krásnu novostavbu v Košiciach, a to dokonca so ziskom. Už vtedy mi vraveli, že by zo mňa bola perfektná realitná maklérka.

Ako som sa dostala k práci realitnej maklérky

S priateľom sme hľadali záhradu, kde by sme si vytvorili vlastnú oázu pokoja. Vtedy som mala možnosť spoznať prácu viacerých realitných maklérov, a musím priznať, že nie vždy som s ňou bola spokojná. Veď to možno poznáte. Vrchol ale nastal, keď realitný maklér predal nami rezervovanú nehnuteľnosť. 

A vtedy som si povedala DOSŤ!

Začala som hľadať spôsoby, ako by sa to dalo robiť lepšie a kvalitnejšie. A najmä s ľudským prístupom. Začala som sa pravidelne vzdelávať a vstúpila som do sveta nehnuteľností s jasným cieľom: pomôcť ľuďom bezstarostne predať ich nehnuteľnosť za vyššiu cenu a kratší čas s využitím marketingových nástrojov 21. storočia.

Člen Realitnej únie Slovenskej republiky

Licencovaný realitný maklér

Certifikovaný realitný poradca

moja MISIA

Pomáhať ľuďom správne sa orientovať vo svete nehnuteľností s dôrazom na kvalitu poskytovaných služieb.

moje HODNOTY

Dôvera

Čestnosť

Ľudskosť

Odbornosť

Zodpovednosť

moja VÍZIA

Stať sa vašim dlhodobým partnerom a sprievodcom oblasťou nehnuteľností, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť s akoukoľvek otázkou.

moja MISIA

Pomáhať ľuďom správne sa orientovať vo svete nehnuteľností s dôrazom na kvalitu poskytovaných služieb.

moja VÍZIA

Stať sa vašim dlhodobým partnerom a sprievodcom oblasťou nehnuteľností, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť s akoukoľvek otázkou.

moje HODNOTY

Dôvera

Čestnosť

Ľudskosť

Odbornosť

Zodpovednosť

„Vzdelávanie sú základy, na ktorých staviame našu budúcnosť.“ 

Vzdelávanie

Odbornosť je základným pilierom mojej práce. Pravidelne navštevujem rôzne odborné školenia, semináre, konferencie, aby som prehĺbila svoje znalosti v oblasti nehnuteľností a financií.

Prečo to robím?

Aby som Vám vedela čo najlepšie pomôcť a odborne poradiť. Chcem sa stať vašim partnerom, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť s akoukoľvek otázkou.

„Vzdelávanie sú základy, na ktorých staviame našu budúcnosť.“ 

Vzdelávanie

Odbornosť je základným pilierom mojej práce.

Pravidelne navštevujem rôzne odborné školenia, semináre, konferencie, aby som prehĺbila svoje znalosti a vedomosti v oblasti nehnuteľností a financií.

Prečo to robím?

Aby som Vám vedela čo najlepšie pomôcť a odborne poradiť. Chcem sa stať vašim partnerom, na ktorého sa môžete kedykoľvek obrátiť s akoukoľvek otázkou.

CERTIFIKÁTY

„Nazrite do môjho života.“ 

Kto som

Srdcom záhradkárka

Rekreačná športovkyňa

Vášnivá hubárka

Panička dvoch psíkov

Milovníčka dobrého jedla

Milovníčka „kostolianskej“ zmrzliny

SPOJME SA NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

kde môžete spoznať moju prácu, získať zaujímavé tipy a informácie zo sveta nehnuteľností a financií ako ma aj bližšie spoznať a nahliadnuť do môjho súkromia 

„Nazrite do môjho života.“ 

Kto som

Srdcom záhradkárka

Rekreačná športovkyňa

Vášnivá hubárka

Panička dvoch psíkov

Milovníčka dobrého jedla

Milovníčka „kostolianskej“ zmrzliny

SPOJME SA NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

kde môžete spoznať moju prácu, získať zaujímavé tipy a informácie zo sveta nehnuteľností a financií ako ma aj bližšie spoznať a nahliadnuť do môjho súkromia 

„Ľudia pochybujú o tom, čo hovoríte, ale uveria tomu, čo urobíte.“

Čo o mne povedali

 • positive review  Pani Mária Fülöpová som náhodne stretla pri hľadaní podnájmu v Ke. Oslovil ma veľmi pútavo napísaný inzerát. Oceňujem, že aj keď bol byt najprv prenajatý, po opätovnom uvoľnení kontaktovala uchádzačov, ktorí o byt prejavili pred tým záujem. Expresne dohodnutá obhliadka (aj keď bola nedeľa),profesionalita, ľudský prístup a úžasná spolupráca do teraz. Vrelo odporúčam každému, kto plánuje kúpu, predaj alebo prenájom nehnuteľnosti. Pani Mária Fülöpová želám veľa ďalších úspechov.

  Angelika Herčková Avatar Angelika Herčková
  22. februára 2023
 • positive review  Som nadšený z mojej skúsenosti s týmto realitným agentom. Ich profesionalita a záujem o moje potreby boli neuveriteľné. Dokázali mi nájsť presne to, čo som hľadal, a celý proces prebehol hladko a bez stresu. Túto realitnú kanceláriu jednoznačne odporúčam každému, kto hľadá úžasné služby a skvelé výsledky. 5 hviezdičiek bezpochyby!

  Roma Sulla Avatar Roma Sulla
  7. februára 2023
 • positive review  oceňujem profesionálny a najmä ľudský prístup, veľmi sa mi páčil realizovaný homestaging vďaka čomu sa byť prenajal za vyššiu cenu. Už viem na koho sa obrátim keď budem predávať byt. Na základe mojej skúsenosti môžem len odporúčať túto maklérku.

  Kamil Svätokrížny Avatar Kamil Svätokrížny
  12. januára 2023
 • positive review  Chcem sa poďakovať realitnej maklérke Fülöpovej za expresné sprostredkovanie prenájmu môjho bytu v Košiciach. Byt sa podarilo prenajať za 2 dni a za mnou požadovanú cenu. Najviac oceňujem, že som s prenájmom nemal žiadne starosti, o všetko sa postarala a pravidelne ma o všetkom informovala. Dostal som kompletné informácie o záujemcoch, čo mi uľahčilo výber. Pri podpise nájomných zmlúv bolo všetko vysvetlené a dôkladne zdokumentované. To čo sľúbila, to aj dodržala. Tomuto hovorím kvalitná služba. Určite ju odporúčam a sám ešte využijem v budúcnosti pri predaji bytu.

  Jozef Kopčík Avatar Jozef Kopčík
  1. augusta 2022
 • positive review  Dobry den, dovolte mi, aby som aj ja tymto sposobom prispela recenziou na pracu realitnej maklerky p.Fulopovej. Predaj mojej nehnuteľnosti vďaka p. Fulopovej prebehol veľmi príjemne, bez akychkoľvek starosti,ktore som pri predaji ocakavala. O vsetko,od sameho začiatku, sa p.Fulopova veľmi profesionalne,ale zaroven s velmi prijemnym a ustretovym prístupom postarala. Pocas celej doby predaja, bola kedykolvek ochotna pomoct, vysvetlit, zabezpecit vsetko co s predajom suvisi. Este aj po predaji sme v telefonickom kontakte a ochotne pomoha aj naďalej. Je to velmi mila a prijemna osoba, a naozaj jej sluzby vrelo odporucam.

  Zuzanka Móroczová Avatar Zuzanka Móroczová
  13. januára 2022
 • positive review  Chcem sa veľmi poďakovať realitnej maklérke Márii Fülöpovej za expresný predaj mojej nehnuteľnosti v Košiciach. Veľmi oceňujem ľudsky a profesionálny prístup. Od začiatku sme mali vysvetlený presný postup, ako bude predaj nehnuteľnosti prebiehať. Podpísali sme zmluvu o sprostredkovaní a odvtedy sme sa o nič nestarali, všetko vybavovala ona. Následne sme podpísali kúpne zmluvy. Nehnuteľnosť sa dokonca podarilo predať za vyššiu cenu, ako sme požadovali. Proste maximálna spokojnosť. Odporúčam každému, kto chce rýchlo, a hlavne bezstarostne predať svoju nehnuteľnosť.

  Maria Vargova Avatar Maria Vargova
  3. decembra 2021
 • positive review  S maklérkou Máriou Fülöpovou som sa osobne stretla pri predaji nášho rodičovského domu.Pri predaji sa vyskytli dosť závažné problémy, na ktoré nás upozornila. Išlo o problémy na katastri a geodezii.Boli to dosť závažné veci a trvalo skoro rok kým sa to vyriešilo. Len vďaka jej odbornosti a profesionálnej znalosti, či už v oblasti predaja alebo iných vecí týkajúcich sa katastra geodézie. Všetko nám vysvetlila a poradila tak, že sa jej snahou ale hlavne odbornosťou podarilo všetko dotiahnúť do zdarného konca a my celá rodina sme hlavne vďaka nej mohli predaj zrealizovať.Jej prístup a jednanie s akým k tomu pristupovala a s nami jednala sme veľmi ocenili a za to, že sa vďaka nej veľmi veľa závažných vecí vyriešilo jej patrí od celej našej rodiny veľká vďaka. Vrelo odporúčam služby tejto maklérky ktorá je v oblasti predaja na profesionálnej úrovni, či už ľudským prístupom alebo odbornosťou.

  Oľga Gallová Avatar Oľga Gallová
  21. novembra 2020
 • positive review  Realitnú maklérku Máriu Fulopovú odporúčam všetkým, ktorí majú radi vo veciach jasno a nechcú sa dať zaskočiť nečakanými komplikáciami. Od samého začiatku ma oslovil ľudský prístup, profesionálne jednanie a zrozumiteľne poskytnuté odborné informácie. Veľmi oceňujem snahu Márie Fulopovej o zaťaženie klienta v čo najmenšej možnej miere. Kompletný právny servis je samozrejmosťou. Dobre mienené rady a flexibilné riešenie vzniknutých problémov na vysoko odbornej úrovni je to, čo túto realitnú maklérku posúva na popredné priečky. Vďaka tomuto prístupu sa dnes môžem tešiť z dlho očakávanej nehnuteľnosti a užívať si ju bez obáv a nečakaných prekvapení. Ak sa chcete aj Vy vydať na hladkú cestu za vysnívanou nehnuteľnosťou, realitná makléra Mária Fulopová je to pravé pre Vás.

  Martin Matko Avatar Martin Matko
  25. októbra 2020
 • positive review  Mali sme moznost stretnut viacero maklerov, no ziadny nam nepodal take informacie ako ona. Vzdy mala odpovede na nase otazky. Urcite sa jej chceme podakovat za kvalitne, plnohodnotne a odborne vedenie pri kupe. Ocenujeme snahu vysvetlit ci pomoct pri nejasnostiach. Sluzby navyse su samozrejmostou co sa nestava casto, no tu to bol standard. Korektne jednanie, tak s predavajucim ako aj kupujucim. Urcite odporucame vyuzit jej sluzby ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️.

  Zuzana Krajnakova Avatar Zuzana Krajnakova
  30. septembra 2020
 • positive review  Touto cestou sa chcem poďakovať slečne Fülöpovej za odbornú pomoc pri kúpe bytu, profesionalitu a ústretovosť, ktoré nie sú samozrejmosťou. Počas celej doby spolupráce nenastal jeden komunikačný problém, oceňujem trpezlivosť a ochotu všetko vysvetliť, či v rámci obsahu zmlúv alebo bytu. Navyše mi poskytla dobré dizajnérske rady, ktoré som aj využila. Výborný prístup ku klientovi. Bola som spokojná a určite by som sa na slečnu Fülöpovú obrátila znovu.

  Michaela Cé Avatar Michaela Cé
  29. júla 2020