1 izbový byt

PRIPRAVENÝ k VÁŠMU nasťahovaniu

ÚSPEŠNE PREDANÉ

1 izbový byt

PRIPRAVENÝ k VÁŠMU nasťahovaniu

ÚSPEŠNE PREDANÉ

Lokalita

Košice, Sever

Ulica

Študentská

Lokalita

Košice, Sever

Ulica

Študentská

Objavte svoj nový domov

POZRITE SI VIDEO

Pôdorys

Pôdorys

POPIS BYTU

Tento 1 izbový byt je ukážkou toho, že aj z výmerovo malého bytu dokážete vykúzliť plnohodnotný priestor na bývanie. Byt sa nachádza na prízemí a pred pár rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou. Vďaka zmenenej dispozícii a nábytku na mieru vám poskytne maximálny komfort a všetko, čo k spokojnému životu potrebujete. K dispozícii máte úžitkovú plochu o výmere 28 m2 a veľa úložného priestoru vďaka dvom vstavaným skriniam. Pódium, na ktorom sa nachádza kožená sedacia súprava, ukrýva v spodnej časti výsuvnú plnohodnotnú posteľ s roštami a matracmi. Vďaka ľahkému výsuvnému mechanizmu ju viete cez deň zasunúť a v tomto priestore využívať výklopný jedálenský stôl. Toto šikovné riešenie oceníte aj v prípade, keď ku vám príde návšteva. Rohová kuchyňa poskytuje množstvo úložného priestoru a je vybavená plynovým sporákom, elektrickou teplovzdušnou rúrou, mikrovlnkou a chladničkou. Kuchyňa je od obývacej časti opticky oddelená barovým pultom. Kúpeľňa s murovaným sprchovacím kútom je oddelená od toalety. Vchod do bytu je chránený bezpečnostnými dverami a na okne sú namontované ozdobné mreže vyrobené umeleckým kováčom.  Byt sa predáva kompletne zariadený, vrátane elektrospotrebičov a je ihneď k dispozícii. 

 Byt je v osobnom vlastníctve, preto ho je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru, s ktorého vybavením vám rada pomôžem. 

Lokalita

Košice, Sever

Ulica

Študentská

Dispozícia

1 izba

0

Úžitková plocha

28 m2

Poschodie

prízemie

Stav

kompletná rekonštrukcia

Logia

nie

Pivnica

áno

Parkovanie

bezplatné, pred blokom

LOKALITA

Byt sa nachádza v Košiciach, v mestskej časti Sever, ktorá vám ponúka výbornú občiansku vybavenosť. Nájdete tu všetko, čo k spokojnému životu potrebujete. Preto si to tu určite zamilujete. 

V blízkosti sa nachádza park Anička, ktorý ponúka široké možnosti vyžitia. Je to perfektné miesto na šport, prechádzky so psíkom, v letných mesiacoch si môžete zahrať minigolf v areáli Anička alebo navštíviť  kúpalisko Ryba.

V blízkom nákupnom stredisku Anička nájdete potraviny Fresh, lekáreň a salón krásy. V blízkosti sa takisto nachádzajú aj potraviny Billa a gymnázium. Autobusová zastávka je vzdialená cca 3 minúty pešo od bytu s dopraným spojením do celých Košíc. 

 

Stačí si iba zbaliť osobné veci a už zajtra môžete bývať v novom domove.

Cena nehnuteľnosti

Cena je KONEČNÁ vrátane všetkých poplatkov súvisiach s prepisom nehnuteľnosti.

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192