4 izbový byt

v perfektnej lokalite Košíc

Lokalita

Košice, sídlisko Terasa

Ulica

Mikovíniho

Lokalita

Košice, sídlisko Terasa

Ulica

Mikovíniho

Pokiaľ hľadáte nový domov pre Vašu rodinu, na pokojnom mieste plnom zelene, s perfektnou občianskou vybavenosťou, do ktorého už nemusíte investovať ani cent a bývať môžete pokojne aj od zajtra, tak sa pravdepodobne práve pozeráte na vaše budúce bývanie.

SPOZNAJTE JEHO ČARO

poschodie

izby

m2

Svojou úžitkovou plochou 82 m2 ponúka ideálne bývanie pre rodinu s deťmi. Veľkou výhodou bytu sú 3 nepriechodné izby, ktoré sú orientované na východ s výhľadom na zeleň. Vďaka vstavaným skriniam v spálni a v 1 detskej izbe, získate dostatok úložného priestoru. Zo spálne je aj východ na balkón. Vstup do kompletne vybavenej kuchyne je cez priestrannú obývačku, v ktorej sa nachádza veľký gauč v tvare U. Je to ideálne miesto na trávenie spoločných chvíľ s rodinou. V kuchyni sa nachádza nová moderná kuchynská linka aj s menším barovym stolom. V byte sa nachádza aj malý kumbál, ktorý môže slúžiť ako šatník alebo ďalší úložný priestor. Ďalšou výhodou bytu je toaleta oddelená od priestrannej kúpeľne, v ktorej sa nachádza vaňa.

KLIMATIZÁCIA:
Veľkou výhodou bytu je klimatizácia, ktorá sa nachádza v každej izbe a aj v kuchyni. V každej izbe je možnosť samostatného nastavenia teploty. Toto určite oceníte v letných mesiacoch.

PRESKÚMAJTE LOKALITU

Byt sa nachádza vo veľmi obľúbenej a vyhľadávanej časti Košíc, na sídlisku Terasa. Táto lokalita vám ponúka perfektnú občiansku vybavenosť, kde nájdete všetko, čo k spokojnému životu potrebujete. Preto si ju určite zamilujete. Veď posúďte samy.

Rýchla a bezpečná cesta do školy a škôlky

Máte deti? Skvelé! Túto lokalitu si potom určite zamilujete, pretože školu máte na pár krokov. Súkromná základná škola Petzvalova 4 alebo Súkromná škola umeleckého priemyslu filmová sa nachádza od bytu len cca 200m. Vďaka tejto skvelej polohe a tesnej blízkosti škôl a škôlky budete môcť odprevádzať vaše ratolesti každý deň s radosťou a bez toho, aby ste strácali čas v ranných zápchach.  

Bezplatné parkovanie

V okolí bytového domu nie je hlavná cesta. Nachádza sa tu málo frekventovaná ulica, ktorú využívajú predovšetkým majitelia bytov v okolitých bytových domoch a ich návštevy. Vy si tak môžete užívať pokojné bývanie. Svoje auto zaparkujete na bezplatnom parkovisku priamo pred bytovým domom. 

Plná občianska vybavenosť

Neďaleko bytu nájdete potraviny Milkagro. V blízkom okolí sa nachádza Kaufland, McDonald, Hornbach, Obi ako aj nákupné centrum Optima, ktoré ponúka skvelé nákupné možnosti ako aj mnohé služby ako pošta, reštaurácie, fastfoody, salóny krásy.

Športové vyžitie na dosah

Milujete šport? Tak v tejto lokalite si prídete na svoje. Tenisové kurty sa nachádzajú priamo za bytovým domom. V pešej dostupnosti sa nachádzajú internáty Jedlíková, kde si viete prenajať halu na rôzne športy alebo pár krokov od bytu využiť aj futbalové ihrisko. V neďalekej Optime sa nachádza aj lezecká stena, strelnica a laser tag.  

Pre milovníkov prírody

Sídlisko Terasa je známe svojou zeleňou. A inak tomu nie je ani v okolí bytového domu. Nachádza sa tu veľa krásnych stromov, zelene a parkov. Je to prostredie priam stvorené na prechádzky s rodinou alebo so štvornohým miláčikom.

Povedzte svoje ÁNO tomuto bytu. 

Cena nehnuteľnosti

Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti ako aj províziu pre realitnú kanceláriu.

Nesadla vám cena? Stane sa. Práve preto nám môžete napísať vašu predstavu.

5 + 14 =

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192