3 izbový byt

v perfektnej lokalite Košíc

Lokalita

Košice, sídlisko Terasa

Ulica

Kežmarská

Lokalita

Košice, sídlisko Terasa

Ulica

Kežmarská

Pokiaľ hľadáte nový domov pre Vašu rodinu, na pokojnom mieste plnom zelene, v tesnej blízkosti škôl a škôlky, do ktorého už nemusíte investovať ani cent a bývať môžete pokojne aj od zajtra, tak sa pravdepodobne práve pozeráte na vaše budúce bývanie.

SPOZNAJTE JEHO ČARO

poschodie

izby

m2

Priestranná chodba

Prvé, čo vás pri vstupe do bytu zaujme, je priestranná chodba, z ktorej sa dostanete do všetkých miestností. Vstavaná skriňa s posuvnými zrkadlovými dverami poskytuje nielen úložné miesto, ale aj opticky zväčšuje daný priestor.

Obývacia izba

predstavuje ideálne miesto na trávenie krásnych spoločných chvíľ s rodinou, či už pri hraní spoločenských hier alebo pozeraní obľúbeného filmu.

Priestranná kuchyňa

s veľkorysou výmerou 12 m2 pre vaše gastronomické zážitky. Rohová kuchynská linka v drevenom dekore vyzerá nielen perfektne, ale jej úložný a pracovný priestor určite ocení každá gazdiná. V kuchyni sa nachádza aj veľký jedálenský stôl, ktorý je priam stvorený na obedy alebo večere v kruhu rodiny.

Štýlová spálňa

v ktorej si naplno vychutnáte ničím nerušený spánok. O príjemný vánok aj počas horúcich dní sa postará svetelný luster s ventilátorom. 

Pracovňa alebo detská izba?

Izba, ktorá môže byť tým, čo uznáte za vhodné: pohodlnou pracovňou, rozprávkovou detskou izbou alebo štýlovou hosťovskou izbou. Pre ktorú alternatívu sa rozhodnete? 

Priestranná kúpeľňa

s masážnym sprchovacím kútom pre dokonalý relax po náročnom dni v práci. Zaujímavá farebná kombinácia zemitých farieb dodáva tejto kúpeľni exkluzívny vzhľad. 

Presklenná lodžia

kde si vychutnáte rannú kávu za spevu vtákov a pekným výhľadom na okolitú zeleň. Vďaka zaskleniu tu môžete tráviť chvíle aj počas chladnejších dní. 

Krásna bytovka

ktorá je kompletne zateplená pre maximálnu úsporu energie. Interiér bytovky bol takisto zrenovovaný. Nachádza sa tu aj nový výťah a nové vchodové dvere na čip. 

PREJDITE SA BYTOM A PRESKÚMAJTE HO Z KAŽDEJ STRANY

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

DISPOZÍCIA BYTU

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bola zmenená aj jeho dispozícia s dôrazom na maximálne využitie priestoru a vytvorenie priestranných miestností.

Pôdorys aktuálneho využívania bytu so zakreslením nábytku, pre lepšie zorientovanie sa v priestore.

ZAŽITE VIRTUÁLNU PREHLIADKU Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA

TIP: Pre získanie najlepšieho zážitku z virtuálnej prehliadky si video otvorte v YouTube aplikácii a zvoľte si 4K kvalitu.  

PRESKÚMAJTE LOKALITU

Byt sa nachádza vo veľmi obľúbenej a vyhľadávanej časti Košíc, na sídlisku Terasa. Táto lokalita vám ponúka perfektnú občiansku vybavenosť, kde nájdete všetko, čo k spokojnému životu potrebujete. Preto si ju určite zamilujete. Veď posúďte samy.

Rýchla a bezpečná cesta do školy a škôlky

Máte deti? Skvelé! Túto lokalitu si potom určite zamilujete, pretože školy a škôlku máte doslova na pár krokov. Dokonca základná škola Kežmarská 28 a Kežmarská 30 so zameraním na cudzie jazyky a informatiku sa nachádza hneď za bytovým domom. Vďaka tomu deti nemusia ani prechádzať cez cestu, kde by ich mohli ohroziť idúce autá. Pár minút od bytu nájdete aj umeleckú základnú školu na Uherovej ulici a cez cestu materskú školu na Kežmarskej 46. Vďaka tejto skvelej polohe a tesnej blízkosti škôl a škôlky budete môcť odprevádzať vaše ratolesti každý deň s radosťou a bez toho, aby ste strácali čas v ranných zápchach.  

Bezplatné parkovanie

V okolí bytového domu nie je hlavná cesta. Nachádza sa tu jednosmerná ulica, ktorú využívajú predovšetkým majitelia bytov v okolitých bytových domoch a ich návštevy. Vy si tak môžete užívať pokojné bývanie. Svoje auto zaparkujete na bezplatnom parkovisku priamo pred bytovým domom. 

Plná občianska vybavenosť

Lidl, Fresh, OC Galéria, obchodný dom Terasa, reštaurácie, pošta, lekáreň alebo zdravotné stredisko. To všetko máte k dispozícii v pešej dostupnosti do 10 minút od bytu.

Športové vyžitie na dosah

Milujete šport? Tak v tejto lokalite si prídete na svoje. Tenisové kurty sa nachádzajú priamo za bytovým domom. V pešej dostupnosti sa nachádzajú aj viaceré fitnescentrá. V lete môžete vytiahnuť kolieskové korčule alebo bicykel a využiť trasu pozdĺž celej triedy SNP, ktorá sa nachádza do 5 minút od bytu.

Pre milovníkov prírody

Sídlisko Terasa je známe svojou zeleňou. A inak tomu nie je ani v okolí bytového domu. Nachádza sa tu veľa krásnych stromov, zelene a parkov. Je to prostredie priam stvorené na prechádzky s rodinou alebo so štvornohým miláčikom.

PREZRITE SI LOKALITU

Povedzte svoje ÁNO tomuto bytu. 

Cena nehnuteľnosti

Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti ako aj províziu pre realitnú kanceláriu.

Nesadla vám cena? Stane sa. Práve preto nám môžete napísať vašu predstavu.

5 + 14 =

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192