1 izbový byt

na prenájom v centre mesta

Lokalita

Košice, sídlisko Juh

Ulica

Južná trieda

Lokalita

Košice, sídlisko Juh

Ulica

Južná trieda

Pôdorys

Pôdorys

POPIS BYTU

Priestranný 1 izbový byt sa nachádza na 3. poschodí zo 4 v bytovke bez výťahu. Pred pár rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou. Novým obyvateľom ponúka 1 plnohodnotnú izbu, ktorá je funkčne rozdelená na dennú a nočnú časť. Izba je orientovaná do tichého parku, vďaka čomu sa môžete tešiť na ničím nerušený spánok. Benefitom bytu je priestranná kuchyňa, v ktorej máte dostatok priestoru pre vaše kulinárske zážitky. Toaleta je oddelená od kúpeľne, v ktorej sa nachádza vaňa. Po celom dni v práci si tak môžete dopriať horúci kúpeľ s relaxačnou hudbou a sviečkami. Byt disponuje úžitkovou plochou 35 m2 s viacerými skriňami a komodami, čím ponúka novým obyvateľom dostatok úložného priestoru. Prenajíma sa kompletne zariadený a vybavený elektrospotrebičmi, najmä novou televíziou a chladničkou.

 Lokalita ponúka perfektnú občiansku vybavenosť. V blízkom okolí nájdete obchody, reštaurácie, kaviarne, banky, poštu, polikliniku, nemocnicu a fitnesscentrum. Od Auparku je to iba 10 minút pešo. Zastávka električky sa nachádza cca minútu od bytu, ktorý je IHNEĎ K DISPOZÍCII.

Lokalita

Košice, sídlisko Juh

Ulica

Južná trieda

Dispozícia

1 + kk

0

Úžitková plocha

35 m2

Poschodie

3/4 (bez výťahu)

Stav

kompletná rekonštrukcia

Logia

nie

Pivnica

nie

Parkovanie

bezplatné, pred blokom

LOKALITA

Byt sa nachádza v Košiciach, na sídlisku Juh, ktoŕe ponúka novým obyvateľom perfektnú občiansku vybavenosť. Nájdete tu všetko, čo k spokojnému životu potrebujete. Preto si to tu určite zamilujete. 

 

Stačí si iba zbaliť osobné veci a zajtra už môžete bývať v novom domove.

Cena nehnuteľnosti

MESAČNE, vrátane nákladov na energie

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192