1 izbový byt

zariadený v ŠKANDINÁVSKOM ŠTÝLE

Lokalita

Košice, sídlisko Ťahanovce

Ulica

Belehradská

Lokalita

Košice, sídlisko Ťahanovce

Ulica

Belehradská

Pokiaľ hľadáte nový domov alebo štartovacie bývanie, kde sa vám stačí iba zbaliť a nasťahovať pokojne aj od zajtra, tak sa pravdepodobne práve pozeráte na vaše budúce bývanie.

SPOZNAJTE JEHO ČARO

poschodie

izby

m2

Detaily, ktoré si zamilujete

PREJDITE SA BYTOM A PRESKÚMAJTE HO Z KAŽDEJ STRANY

DISPOZÍCIA BYTU

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bola zachovaná jeho pôvodná dispozícia.

Pôdorys aktuálneho využívania bytu so zakreslením nábytku, pre lepšie zorientovanie sa v priestore.

PRESKÚMAJTE LOKALITU

Byt sa nachádza na jednom z najmladších košických sídlisk, a to na sídlisku ťahanovce. Táto lokalita vám ponúka perfektnú občiansku vybavenosť, kde nájdete všetko, čo k spokojnému životu potrebujete. Preto si ju určite zamilujete. Veď posúďte samy.

Rýchla a bezpečná cesta do školy a škôlky

Máte deti? Skvelé! Túto lokalitu si potom určite zamilujete, pretože školu a škôlku máte doslova na pár krokov.  Vďaka tejto skvelej polohe a tesnej blízkosti školy Belehradská 21 a škôlok Belehradská 6 a Čínska 24, budete môcť odprevádzať vaše ratolesti každý deň s radosťou a bez toho, aby ste strácali čas v ranných zápchach.  

Verejná doprava

Autobusová zastávka sa nachádza priamo pred bytovým domom, stačí vám prejsť iba cez cestu. Zo zastávky Belehradská sa bez prestupu dostanete priamo do centra mesta, na železničnú stanicu, do novej nemocnice na sídlisku Terasa, do obchodného centra Aupark a Optima, ako aj na sídlisko KVP, Železníky, Jazero alebo Furču. Premávajú tu spoje číslo 10, 18, 27, 36, 51, 54, nočný spoj N1 a priamy spoj do U.S.Steel R5

Bezplatné parkovanie

Svoje auto zaparkujete na bezplatnom parkovisku priamo pred bytovým domom, a to na viacerých parkovacích plochách. 

Plná občianska vybavenosť

Fresh, Coop jednota, kvetinárstvo, kaderníctvo či rôzne pizzerie a bistrá. To všetko máte k dispozícii v pešej dostupnosti do 5 minút od bytu.

Športové vyžitie na dosah

Milujete šport? Tak v tejto lokalite si prídete na svoje. Športový areál Street workout Ťahanovce sa nachádza len 5 minút pešo od bytu. Nájdete tu aj futsalové či basketbalové ihrisko. V pešej dostupnosti sa nachádza aj lesopark Ťahanovce, kde sa môžete príjemne poprechádzať a v letných mesiacoch aj opekať. 

Povedzte svoje ÁNO tomuto bytu. 

Cena nehnuteľnosti

Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti ako aj províziu pre realitnú kanceláriu.

FINANCOVANIE: v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru so založením inej nehnuteľnosti

Nesadla vám cena? Stane sa. Práve preto nám môžete napísať vašu predstavu.

14 + 5 =

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192