EXKLUZÍVNY

RODINNÝ DOM vo VAJKOVCiach

Ak túžite bývať blízko mesta, ale zároveň v obklopení prírody na tichom mieste, ktoré poskytuje súkromie celej Vašej rodine, tak tento dom si určite zamilujete. Je priam stvorený pre veľkú rodinu alebo dvojgeneračné bývanie, prípadne spojenie podnikania s bývaním. Očarí vás nádherná záhrada, ktorá sa stane vašou oázou pokoja a relaxu. 

Vitajte vo Vašom novom domove, kde sa sny o dokonalom rodinnom bývaní menia na skutočnosť.  

EXTERiÉR RODINNÉHO DOMU

Záhrada

Záhrada je pastvou pre oči. Starostlivo upravený anglický trávnik bude skvelým miestom pre vonkajšie aktivity vašich detí. Viac ako 300 vysokých stromov a pestrofarebných kríkov vám poskytne dostatok súkromia a v letných mesiacoch aj príjemný tieň.

Terasa

je ideálnym miestom na oddych a spoločne strávený čas s vašou rodinou a priateľmi. Grilovačka s priateľmi, cvičenie vo vlastnom fitness centre, hra stolného futbalu alebo len oddych s dobrou knihou. Aj tieto aktivity si budete môcť vďaka zasklenej terase užívať celoročne.

Vírivka

Zabudnite na všetky starosti a povinnosti. Či už je to po náročnom dni v práci alebo intenzívnom tréningu, vírivka je skvelým miestom pre relax a obnovenie vitality.

Detský domček

ktorý je snom azda každého dieťaťa. V tomto detskom kráľovstve naplno ožije fantázia vašich detí.  Zároveň získajú aj vlastné detské ihrisko so šmýkalkou, preliezkami a hojdalkami. Strávia tu hodiny hraním sa na čerstvom vzduchu a vytváraním si nezabudnuteľných zážitkov.

Záhradný domček

Ideálne miesto pre odloženie všetkých nepotrebných vecí, nakoľko úložného priestoru nikdy nie je dosť. Prípadne priestor pre vytvorenie si vlastného welness.

INTERiÉR RODINNÉHO DOMU

Obývacia izba

Pre spoločne trávený čas s vašou rodinou, či už pri pozeraní dobrého filmu alebo hraní spoločenských hier.

Kuchyňa

Moderná kuchyňa vyrobená na mieru. Pri výbere spotrebičov sa kládol dôraz na kvalitu. Jedálenský stôl pre ôsmych ľudí je ideálny pre rodinný obed alebo večeru. 

Detská izba

Priestranná detská izba, ktorá poskytuje dostatok priestoru pre dve deti. S vlastným sprchovým kútom a predprípravou na samostatnú kúpeľňu. 

Detská izba

Priestranná izba s písacím stolom a TV kútikom. S vlastnou kúpeľňou, sprchovacím kútom a toaletou. 

Spálňa

Spálňa s priamym výstupom na presklennú terasu. Nachádza sa v druhej časti domu, ktorá ponúka štandard 2 izbového bytu.

Detská izba

Detská izba, ktorá je doslova rajom pre malé princezné. Nachádza sa v druhej časti domu a z izby je možnosť priameho vstupu do kúpeľne. 

PREJDITE SA DOMOM A PRESKÚMAJTE HO Z KAŽDEJ STRANY

This content requires HTML5/CSS3, WebGL, or Adobe Flash Player Version 9 or higher.

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE

rozloha pozemku

zastavaná plocha

úžitková plocha

zasklená terasa

záhradný domček

parkovacia plocha

 DREVODOM

 PODLAHOVÉ KÚRENIE

 INVERTOROVÉ KLIMATIZAČNÉ JEDNOTKY

ALARM A KAMEROVÝ SYSTÉM

TERMOIZOLAČNÁ FÓLIA NA OKNÁCH

DÁTOVÉ ROZVODY V KAŽDEJ IZBE

DISPOZÍCIA DOMU

A –  Rodinný dom časť I.

 

B  –  Rodinný dom časť II.

 

C  –  Zasklená terasa

 

D  –  Záhradný domček

 

E  –  Parkovacie miesta

Rodinný dom je možné využívať aj ako dvojgeneračný, nakoľko disponuje dvoma samostatnými vchodmi s vlastnými meračmi. Z oboch častí domu je výstup na zasklenú terasu. Aktuálne sú obe časti domu prepojené vnútornými dverami.

PRESKÚMAJTE LOKALITU

Vyhľadávaná obec Vajkovce leží 10 km severovýchodne od Košíc a 20 km juhovýchodne od Prešova. S oboma mestami ju spája diaľnica, ktorá je od obce vzdialená 500 m. Rodinný dom sa nachádza v novovybudovanej časti Slenčná stráň.  

Táto lokalita vám ponúka dobrú občiansku vybavenosť, kde nájdete všetko, čo k spokojnému životu potrebujete. Preto si ju určite zamilujete. Veď posúďte samy.

Rýchla cesta do školy a škôlky

Máte deti? Skvelé! Túto lokalitu si potom určite zamilujete, pretože materská škola Vajkovce – Slniečkovo sa nachádza len 1 km od rodinného domu. Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika sa nachádza vo vedľajšej obci Budimír, ktorá je vzdialená iba 3 km. Vďaka tejto skvelej polohe budete môcť odprevádzať vaše ratolesti každý deň s radosťou a bez toho, aby ste strácali čas v ranných zápchach.  

Slepá ulica

Rodinný dom sa nachádza na konci slepej ulice, ktorú využívajú iba majitelia domov a ich návštevy. V okolí domu sa nenachádza ani frekventovaná hlavná cesta. Vy si tak môžete užívať pokojné bývanie a zvýšenú bezpečnosť pre vaše deti.

Vyhradené parkovanie

Na pozemku máte k dispozícii parkovaciu plochu pre 2 autá. Zrušením a odstránením terasy viete získať ďalšie parkovacie miesta pre 1 alebo 2 autá.   

Autobusová doprava

Autobusové spojenie s priamym spojením do Košíc. Autobusová zastávka sa nachádza približne 10 minút pešou chôdzou od rodinného domu.

Občianska vybavenosť

Zdravotné stredisko sa nachádza vo vedľajšej obci Kráľovce vzdialenej cca 3 km od rodinného domu. Nájdete tu praktického lekára pre deti a dorast, praktického lekára pre dospelých ako aj zubnú ambulanciu a lekáreň.  Pošta sa nachádza v obci Budimír a Kráľovce. Kompletnú občiansku vybavenosť získate v okolo ležiacich mestách Košice a Prešov. 

Športové vyžitie na dosah

V obci sa nachádza multifunkčné ihrisko. 

Pre milovníkov prírody

Samotná záhrada vám ponúka vlastnú oázu pokoja a relaxu. V okolí sa nachádza veľa turistických miest, ktoré viete navštíviť a využiť na prechádzku so psíkom alebo rodinou.

PREZRITE SI LOKALITU

Povedzte svoje ÁNO tomuto krásnemu domu.

Cena nehnuteľnosti

Cena nehnuteľnosti je konečná a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti ako aj províziu pre realitnú kanceláriu.

Nesadla vám cena? Stane sa. Práve preto nám môžete napísať vašu predstavu.

12 + 4 =

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192

Dohodnite si obhliadku

Zavolajte mi

0908 195 192